Chcesz otrzymywać Biuletyn Czerwonej Wieży?

Najważniejsze informacje o forum, Regulaminy oraz ogłoszenia dotyczące jego funkcjonowania.
Awatar użytkownika
Admin Techniczny
Site Admin
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2019, 22:47

Chcesz otrzymywać Biuletyn Czerwonej Wieży?

Post autor: Admin Techniczny » 14 mar 2020, 22:28

Szanowni Państwo,
Na grudniowym zebraniu centrali członkowie zarządu Nasz Dom Polska – Klub Czerwonej Wieży podjęli decyzję o zmianie charakteru Biuletynu. Nie będzie już aspirował on do statusu publicznego czasopisma, a stanie się publikacją wewnętrzną dla członków i sympatyków Klubu Czerwonej Wieży. Powody podjęcia takiej decyzji zostaną szerzej przybliżone w kolejnym numerze.
Od tej pory do odwołania wstrzymana zostaje elektroniczna dystrybucja Biuletynu! Biuletyn nabyć będzie można wyłącznie w prenumeracie, pod warunkiem opłacenia kosztów jego wydania przekazem pocztowym na adres: Klub Czerwonej Wieży, ul. Targowa 5, 71-899 Szczecin w kwocie 10 zł za każdy zamawiany numer. Poczta Polska pobiera opłatę za wysłanie takiego przekazu, zalecamy zatem zamówienie od razu większej liczby numerów Biuletynu.
Cena 10 zł zawiera w sobie wyłącznie opłaty za fizyczne wytworzenie i wysłanie Biuletynu. Stowarzyszenie nie będzie pobierało z tego żadnego dochodu. Biuletyn wysyłany będzie listem poleconym na nazwisko i adres wskazane jako nadawca przekazu. Administratorem tych danych będzie Nasz Dom Polska – Klub Czerwonej Wieży. Osobom, których dane będą przetwarzane przysługują wszelkie prawa wynikające z RODO, w tym do ich poprawienia czy usunięcia, przy czym usunięcie danych oznaczać będzie zaprzestanie wysyłania Biuletynu i zwrot niewykorzystanych środków pomniejszonych o koszt przekazu pocztowego.

Zablokowany